początki.

Ciężko zostać piekarzem, jeżeli odgrzewa się tylko bagietki w piekarniku. Równie cięko jest zostać blogerem, jeżeli wcześniej bardzo mało się tym interesowało. Jednak ja postanowiłam spróbować.

W tym wszystkim największą trudność sprawia mi zacząć cokolwiek pisać. Bo jak tu coś napisać, żeby nie było nudno i  za długo?

Nie będę tutaj opisywać nas, ponieważ to zrobiłam już w zakładce  O nas.   Dlatego może od razu przejdę do konkretów. Ja i mój chłopak lubimy podróże, dlatego też zamierzamy pisać co nieco o naszych mniejszych i większych wyprawach.

Lubimy podróżować, ale nie w takim sensie, że wsiadamy pupami w auto i  jedziemy na plażę, gdzie spędzamy całe dnie leżąc na słońcu. Albo siedząc na basenie w hotelu i popijając zimne drinki przez cały pobyt na wakacjach. My lubimy chodzić, zwiedzać, spacerować, podziwiać, oglądać.. Chodząc pieszo można wychwycić wiele pięknych widoków, podotykać i zobaczyć z bliska ciekawe rzeczy, wejść w wiele fascynujących  miejsc . Później zostaje wiele miłych wspomnień.

Możliwe, że pojawią się również inne wpisy, zobaczymy jak to wyjdzie 🙂

Tyle wstępu.

Następny wpis będzie już o konkretnym miejscu, ponieważ niedawno wróciliśmy z wakacji na Maderze.

Pozdrawiam !

Dodaj komentarz