The Flying Dutch 2017, Eindhoven.

Hej

w sobotę byliśmy na festiwalu The Flying Dutch .

Jak pewnie niektórzy wiedzą, n a tym festiwalu grają znani DJ (tacy jak np Armin van Buuren, chociaż w tym roku niestety nie mógł być, czy Hardwell). Odbywa się on w trzech miastach – Eindhoven, Amsterdam i Rotterdam a DJ podróżują między nimi helikopterem. Co godzinę występuje inny DJ.

A my wybraliśmy się do Einhoven. Bilet kosztował nieco ponad 50 Euro (cena naprawdę była tego warta), do tego parking 12 Euro (jeżeli zamówiło się go wcześniej przez internet). A w środku do kupienia Tokeny na jedzenie i picie.

Wrażenia? Nie do opisania. Ja jestem tym festiwalem zaczarowana i za rok mam nadzieję znów się wybierzemy!

Tuta scena znajdywała się zaraz przy plaży więc miejsca było mega dużo, nie trzeba było się aż tak cisnąć (a podobno było 40tys. ludzi!). Oczywiście była mała obawa, że może wydarzyć się coś złego (wiadomo co teraz na świecie się dzieje), ale kontrole na wejściu były na wysokim poziomie:)

Z organizacji też jesteśmy zadowoleni, toalet pełno, do tego miejsce do umycia rąk, budek z jedzeniem/piciem też odpowiednia ilość, scena robiła wrażenie.. nie da się tego opisać słowami. Po prostu trzeba tam być! Nagłośnienie mega, zupełnie inaczej słucha się tego w radiu/internecie, a zupełnie inaczej na żywo! Łydki od skakania pod sceną bolały mnie przez kilka następnych dni 😀

Polecam naprawdę wybrać się na taki festiwal (oczywiście jeżeli przepada się za tego typu muzyką).

Trochę żałuję, że nie było Armina vaan Buuren, ale może za rok się uda i będzie 🙂

 

 

Pozdrawiamy!

Dodaj komentarz